Kontaktpersoner & fotballstyret

Her finner du en samlet kontaktliste til ansatte, styret, trenere og lagledere i Freidig Fotball. 

Listen oppdateres fortløpende ved endringer i verv, så gi beskjed til freidig@freidig.idrett.no

Kontoret:
Hverdager 9-15
Mona Østgård, daglig leder
freidig@freidig.idrett.no
951 24 103

Styreleder:
Ingvild Bjellmo Johnsen
ingvild.bjellmo.johnsen@gmail.com
907 45 757

Nestleder:
Are Bergquist
are.bergquist@gmail.com
905 92 636

Baneansvarlig:
Robert Klein
robert@kleins.no
932 66 000

Sportslig leder:
Lars Aalberg
lars.aalberg@ntnu.no
978 95 665

Materialforvalter, profil, web:
Ubesatt verv Tips ønskes


Styremedlem, dommeransvarlig:
Torgeir Berg Lunder
torgeirbl@gmail.com
995 94 304

Styremedlem Yngres:
Kari Solheim Haugen
risool@hotmail.com

Styremedlem, fairplay:
Ingunn Aasen Børresen
ingunnab@gmail.com
975 11 406

Kommunikasjonsansv. & ansvarlig tilsynsvakter Bluss:
Sigurd Harby
sigurd.harby@outlook.com
482 31 347

Skandia Cup – Tine Fotballskole – FIKS:
Brynjar Aune
brynjar@skandiacup.no
970 90 376

AU kontakt:
Jørgen Sagmo


Dugnadsansv/Sosialminister:
Åpen post
Interessert? Ta kontakt med Mona.